M969UL III - bezprzewodowa mysz z nano odbirnikiem

Emprex M969UL III to idealne rozwiązanie dla miłośników mobilnego sprzętu!Emprex M969UL III to bezprzewodowa mysz z nano odbiornikiem. Odbiornik jest niewiele większy od monety.  Podłącz odbiornik tylko raz - unikniesz kłopotów z szukaniem zaginionego odbiornika i w pełni wykorzystasz natychmiastową gotowość myszy do pracy.

Plug-and-Forget: wepnij odbiornik do portu USB w notebooku i zapomnij o jego istnieniu.

Plug-and-Stay: wepnij odbiornik do portu USB i pozostaw go w notebooku. Nie musisz go za każdym razem podłączać.

Zaawansowana bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewni szybką i niezakłóconą współpracę myszy z notebookiem. Zasięg pracy myszy to 10m.
 

Mysz posiada praktyczny schowek na odbiornik ułatwiający przechowywanie i transport. Jeśli nie używasz myszy przez dłuższy czas umieść odbiornik w specjalnym schowku w obudowie myszy. Mysz automatycznie się wyłączy.

Emprex M969UL III posiada regulację czułości myszy 800/1600 dpi. Przetwornik laserowy umożliwia precyzyjne sterowanie kursorem po większości powierzchni, a jego precyzja znacznie przewyższa dokładność przeciętnej myszy optycznej.

Dwa boczne przyciski „Dalej” i „Wstecz” umieszczone z lewej strony ułatwiają nawigację w Internecie a cicha rolka Scroll ułatwia przewijanie dużych dokumentów.

Ponad to mysz oferuje system zarządzanie energią wydłużający czas pracy na baterii.  Jeżeli mysz jest nieużywana przez pewien czas przechodzi w stan uśpienia. Skorzystaj z wbudowanego wyłącznika zasilania wtedy, kiedy przestajesz korzystać z myszy – pomoże to wydłużyć żywotność baterii.

Emprex M969UL III posiada specyficzny, delikatny styl zapewniając jednocześnie łatwość przechowywania i przenoszenia. Gumowa podstawa służy lepszemu, pewniejszemu prowadzeniu myszy bez poślizgów, a aerodynamiczny, „samochodowy” kształt zapewnia komfortowy, wygodny uchwyt. 


Kolor: czarno-srebrny
Wymiary myszy:
95(L) x 58(W) x 34(H) mm
Waga myszy: 54,5g (bez baterii)
Zasilanie:  2 x bateria AAA